اجرای طرح خدا قوت

طرح خدا قوت برای نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 در خوابگاه­ های پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران (کرج) در تاریخ یک شنبه 3 تیر ماه 97 برگزار شد. این طرح توسط مرکز مشاوره پردیس و کانون همیاران با حمایت مرکز مشاوره دانشگاه تهران و معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس در خوابگاه­ های خواهران و برادران برای ۱۶۰۰ دانشجو برگزار شد.

تدارکات اجرای این طرح و تهیه­ ی پکیج­ های خشکبار توسط همیاران و به مدت دو روز در تاریخ 30 خرداد و 2 تیر ماه به طول انجامید. طی این برنامه همیاران به همراه مشاورین دفاتر مشاوره خوابگاه، بسته های خشکبار و بروشورهای مرتبط با کاهش اضطراب امتحان و اصول برنامه ریزی، مدیریت زمان و ... را در اتاق­های خوابگاه توزیع کردند.

 از اهداف برگزاری این طرح به موارد ذیل می توان اشاره کرد: کمک به کاهش استرس امتحان، تاکید بر ارتباط صمیمانه ­ی مرکز مشاوره با دانشجویان، معرفی بیشتر کانون همیاران و مرکز مشاوره پردیس جهت مراجعه دانشجویان در صورت نیاز، شناسایی دانشجویان آسیب­ پذیر و...

بازخورد و استقبال دانشجویان خوابگاهی نسبت این طرح بسیار عالی بود و ضمن ابراز خشنودی از برگزاری چنین برنامه ­هایی، درخواست تکرار آن را در سال­ های آتی داشتند.


دسترسی سریع دسترسی سریع

     

 

دانلود فرم های ضرورری دانلود فرم های ضرورری