گزارش فعالیتهای تربیت بدنی پردیس در خرداد و تیر 1398

گزارش فعالیتهای تربیت بدنی پردیس در خرداد و تیر 1398

باز سازی و تجهیز استخر پردیس به سونا و جکوزی

ساخت سونا و جکوزی استخر و رفع مشکلات استخر پردیس با شروع ماه مبارک رمضان آغاز شد و در نهایت در پایان تیر ماه استخر پردیس جهت بهره برداری آماده شد.

ساخت سونا خشک، سونا بخار و جکوزی، افزایش تعداد دوش‌ها، اصلاح مسیر ورود به استخر، تجهیز کمدها به قفل الکترونیکی و... از اقداماتی بودند که در روند بازسازی استخر با هدف ارائه خدمات بهتر به مراجعین انجام پذیرفت .

برنامه ریزی و اجرای کلاس‌های تابستانی

همچون سال‌های گذشته برنامه‌ریزی برای پرکردن اوقات فراغت فرزندان همکاران پردیس انجام گردید و کلاس‌های ورزشی تابستانی در دو بخش پسران و دختران برنامه‌ریزی و از ابتدای تابستان شروع گردید.

فوتبال، والیبال، بسکتبال، تکواندو، شنا، بدمینتون و تنیس روی میز از رشته هایی بودند که ثبت نام در آنها انجام گردید و کلاس هایی که به حد نصاب لازم رسیدند آغاز شد..

سازمان دهی ورزشکاران

با ثبت نام کلیه ورزشکاران در رشته های مختلف و صدور کارت برای استفاده کنندگان سازماندهی در رشته های مختلف انجام گردید و مقرر گردید ورزشکاران جهت حضور در اماکن ورزشی از کارت صادر شده استفاده نمایند

برنامه های کوهنوردی

در خرداد ماه سال جاری ثبت نام از علاقمندان برای تشکیل تیم کوهنوردی در سال جاری انجام پذیرفت و تیم های کوهنوردی پردیس در دو قسمت بانوان و آقایان تشکیل شد.

در خرداد و تیر دو برنامه کوهنوردی دو برار و پهنه سار برای بانوان و  دو برنامه در همین قله ها  برای آقایان اجرا گردید.

 

 

 

 

 


دسترسی سریع دسترسی سریع

     

 

دانلود فرم های ضرورری دانلود فرم های ضرورری